KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16152088
nr 1615 2088
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Etsning, "Gata i vinterljus". Signerad, numrerad 213/220. Bildmått: 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 47x39 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:40:31
500 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Mikael Kihlman
nr 1615 2088
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 22 april 2024 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
22 apr